flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

В Одесі проходить семінар з питань прозорого та ефективного судового управління.

01 серпня 2018, 16:01

     Семінар з питань прозорого та ефективного судового управління, який триватиме з 1 по 2 серпня 2018 року, організовано за сприяння Програми розвитку комерційного права (CLDP) Міністерства торгівлі США у співпраці з Вищою радою правосуддя, Верховним Судом, Державною судовою адміністрацією України.

    Обидва дні учасники семінару розглядатимуть ключові принципи суду з належним управлінням, дискутуватимуть на ці теми та виконуватимуть практичні завдання.

     Відкривали семінар - старший юридичний радник Програми розвитку комерційного права (CLDP) Міністерства торгівлі США Ннамді Езера, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, секретар судової палати для розгляду справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів Ганна Вронська, керівник секретаріату Вищої ради правосуддя Сергій Пушкар.

    Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк відзначав, що  ключовою посадою в управлінській структурі, на яку покладено адміністративне навантаження і через яку здійснюється взаємодія апарату суду і суддів, є керівник апарату.

   Голова ДСА України поінформував учасників семінару про затвердження нової кількості суддів у Верховному Суді, Вищому антикорупційному суді, Вищому суді з питань інтелектуальної власності, новоутворених апеляційних судах в апеляційних округах, етапи утворення Вищого антикорупційного суду, інші питання діяльності.

Також у семінарі беруть участь представники органів системи правосуддя, зокрема, апаратів господарських судів України, керіництво ТУ ДСА України в Одеській області.

     Експерти Програми розвитку комерційного права (CLDP) Майкл Канніфф та Кейт Фогерті ознайомлять учасників семінару із ключовими принципами роботи суду, належним управлінням судом, детально зупиняться на темах лідерства й стратегічного планування, лідерства та зв’язків з громадськістю.

        У другий день роботи семінару буде обговорено ключові принципи керування кадровими ресурсами, підзвітність і ефективність функціонування суду, проходження справ у суді та робочий процес. Передбачається, що учасники заходу ознайомляться: з практичними інструментами для формування системи базових компетенцій, покликаної оптимізувати ефективність роботи працівників; з передовою практикою ефективної імплементації електронних систем судового управління та оптимізації електронного документообігу; з прогресивною практикою надання доступу до документації, структурування даних та опрацювання електронних доказів.

       Робота семінару відбувається у форматі секційних засідань, під час яких буде напрацьовано рекомендації та заплановано шляхи подальшої співпраці Програми розвитку комерційного права (CLDP) Міністерства торгівлі США з українськими судовими адміністраторами.