flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Триває засідання робочої групи з питань розробки документів, якими буде врегульовано порядок реагування на надзвичайні ситуації.

05 липня 2018, 09:07

     4-5 липня 2018 року у м. Києві, за підтримки Державної судової адміністрації України спільно з українсько-канадським проектом Підтримки судової реформи в Україні, проходить дводенна зустріч робочої групи з питань розробки документів, якими буде врегульовано порядок реагування на надзвичайні ситуації, організації роботи суду в умовах надзвичайних ситуацій.

      Робоча група до складу якої входить в.о. начальника ТУ ДСА України в Одеській області Вячеслав Глущенко складається з фахівців ДСА України, керівників апаратів судів Запорізької, Івано-Франківської областей, співробітників Національної школи суддів України та представників українсько-канадського проекту Підтримки судової реформи в Україні. 

     Робочу групу створено за підсумками семінарів, які відбулися в липні минулого року за сприяння українсько-канадського проекту Підтримки судової реформи в Україні, де обговорювався досвід Канади в роботі суду під час надзвичайних ситуацій.

   Під час зустрічі триває обговорення та доопрацювання проекту плану дій у надзвичайних ситуаціях та відновлення роботи суду, визначення  необхідного додаткового матеріалу/інструментарію, формату тренінгів для працівників апаратів судів та суддів щодо діяльності суду та плану дій у надзвичайних ситуаціях, погодження строків завершення роботи за цим напрямком.