flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Суди Одеського регіону долучилися до проекту «Запровадження інноваційної моделі оцінювання роботи судової системи «Контрольний перелік».

23 березня 2018, 12:23

      Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Одеській області, суди Одеського регіону, спільно з Програмою USAID «Нове правосуддя» та Громадською організацією «Інститут судового менеджменту»(ГО «ІСМ») розпочали свою роботу у проекті «Запровадження інноваційної моделі  оцінювання роботи судової системи «Контрольний перелік».

     Так, 23 березня 2018 року в приміщенні ТУ ДСА України в Одеській області відбувся тренінг щодо впровадження та застосування форми опитувальників  які створені на основі Документу «Контрольний Перелік сприяння якості правосуддя та роботи судів Європейської комісії з питань ефективності правосудця (CEPEJ)» та базуються на дослідженні відповідності судів стандартам Ради Європи щодо ефективного та якісного судочинства.

Довідково: Основна мета проекту — підвищення ефективності правосуддя через впровадження інноваційних підходів в судове адміністрування та в процес оцінювання роботи судів.

Проект реалізується через проведення опитування в місцевих та апеляційних судах міста Києва, Львівської, Одеської та Хмельницької областей, а також у відповідних територіальних управліннях ДСА України шляхом заповнення відповідних опитувальників в електронній формі.