Задати питання
flag Судова влада України

10 жовтня 2017 року, відбувся другий день зустрічі робочої групи Комунікаційного комітету правосуддя, організовано за підтримки українсько-канадського проекту «Підтримка судової реформи в Україні».

11 жовтня 2017, 15:10

    Зустріч відбулася за участю Олега Шакова, директора Управління міжнародних програм Офісу Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади, а також канадських суддів Майкла МакДоналда та Мері Моро, які створили такий комітет і безпосередньо беруть участь у його роботі у Канаді.

    Метою заходу, на який запрошені голови судів Одещини, керівництво ТУ ДСА в Одеській області, директор Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області, представники правоохоронних органів, є зміцнення довіри громадськості до органів системи правосуддя Одеської області та покращення їх іміджу як справедливих та ефективних інструментів захисту прав та інтересів громадян і забезпечення верховенства права.

   В рамках Проекту учасникам зустрічі було обговорено порядок створення, організації і забезпечення діяльності Комунікаційного комітету системи правосуддя, який реалізуватиме практичний підхід у вирішенні низки існуючих проблем. Створення Комітету планується за участю суддів та представників системи правосуддя.

   Комунікаційний комітет системи правосуддя є робочою групою, до складу якої входитимуть спеціалісти комунікаційних служб ключових органів місцевої влади, установ системи правосуддя і правоохоронних органів Одеського регіону. Цей комітет створюється в якості майданчика для обговорення питань зв’язків зі ЗМІ і громадськістю, які цікавлять всіх учасників, забезпечення скоординованих комунікацій і оперативного реагування на кризові ситуації і резонансні питання, що постають перед судами, а також для виявлення можливостей для співпраці з реалізації програм покращення доступу до правосуддя.

  На заході було визначено учасників робочої групи Комітету, серед яких начальник територіального управління Державної судової адміністрації в Одеській областіВолодимир Куценко, заступник керівника Ради адвокатів Одеської області Андрій Костін, директор Регіонального центру з надання БВПД в Одеській області Світлана Клішина.