Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
С П И С О К
ОСІБ, ЗАРАХОВАНИХ ДО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ
НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД СУДДІВ МІСЦЕВИХ СУДІВ
ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 01.08.2010 РОКУ
Загальна кількість суддів за штатним розписом у регіоні 268
Загальна кількість вакантних посад за штатним розписом у регіоні 8
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по-батькові |
Вік (повних років) |
Відомості про освіту (спеціаліст , магістр): найменування ВУЗу; (дата закінчення) |
Загальний стаж роботи в галузі права |
Дата висновку кваліфікаційної комісії про підготовленість кандидата до судової роботи |
З якого часу перебуває у кадровому резерві (дата заяви щодо зарахування) |
В резерв на посаду судді якого суду виявив бажання бути зарахованим кандидат |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
1. |
Тополева Юлія Володимирівна |
29 |
Одеську національну юридичну академію у 2002 р. |
8 років |
31.10.2007 |
31.10.2007 |
Малиновський районний суд м. Одеси |
2. |
Сягровець Тетяна Миколаївна |
31 |
Луганський інститут внутрішніх справ у 2000 р. |
8 років |
31.10.2007 |
31.10.2007 |
Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Київський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
3. й |
Колендо Дмитро Максимович |
27 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2005 р. |
5 років |
31.10.2007 |
31.10.2007 |
|
4. |
Барвенко Віталій Костянтинович |
33 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2004 р. |
8 років |
31.10.2007 |
31.10.2007 |
Суворовський районний суд м. Одеси Котовський міськрайонний суд Одеської області Комінтернівський районний суд Одеської області |
5. |
Доронін Олександр Дмитрович |
29 |
Одеський інститут внутрішніх справ у 2001р., Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ у 2004 р. |
6 років |
31.10.2007 |
31.10.2007 |
Овідіопольський районний суд Одеської області |
6. |
Стоянов Ігор Йосипович |
31 |
Одеську державну юридичну академію у 1999 р. |
9 років |
31.102007 |
31.10.2007 |
Приморський районний суд м. Одеси |
7. |
Повар Олена Володимирівна |
26 |
Одеську національну юридичну академію у 2004 р. |
4 роки |
31.10.2007 |
31.10.2007 |
Київський районний суд м. Одеси |
8. |
Стоянова Тетяна Афанасіївна |
35 |
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 1995 р. |
12 років |
31.10.2007 |
31.10.2007 |
Саратський районний суд Одеської області Татарбунарський районний суд Одеської області Арцизький районний суд Одеської області |
9. |
Рубан Наталія Володимирівна |
28 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2002 р. |
5 років |
31.10.2007 |
31.10.2007 |
Малиновський районний суд м. Одеси |
10. |
Крижановський Олег Валентинович |
26 |
Одеську національну юридичну академію у 2004 р., Одеську національну юридичну академію у 2007 р., магістр права |
4 роки |
31.10.2007 |
31.10.2007 |
Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Київський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
11. |
Кравчук Олександр Олександрович |
34 |
Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого у 2004 р., Одеську національну юридичну академію у 2007 р., магістр державної служби |
7 років |
31.10.2007 |
31.10.2007 |
Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Київський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
12. |
Острик Оксана Валеріївна |
29 |
Одеську національну юридичну академію у 2001 р. |
7 років |
31.10.2007 |
31.10.2007 |
Приморський районний суд м. Одеси |
13.
|
Данилко Тарас Степанович |
31 |
Національну юридичну академію України ім. Я.Мудрого у 2000 році |
8 років |
27.02. 2008 |
27.02.2008 |
Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Київський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
14. |
Лопатюк Олена Іванівна |
40 |
Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова у 2004 році |
8 років |
27.02.2008 |
27.02.2008 |
Овідіопольський районний суд Одеської області Комінтернівський районний суд Одеської області Болградський районний суд Одеської області Київський районний суд м. Одеси Роздільнянський районний суд Одеської області |
15. |
Бойко Світлана Володимирівна |
45 |
Одеський державний університет ім. І. І. Мечникова у 1989 році, ЗАТ « Інститут інтелектуальної власності і права» у 2007 році |
19 років |
27.02.2008 |
27.02.2008
|
Біляївський районний суд Одеської області
|
16. |
Колєва Ірина Дмитрівна |
28 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2003 році |
4 роки |
27.02.2008 |
27.02. 2008 |
Арцизький районний суд Одеської області |
17. |
Цоєва Вікторія Вікторівна |
35 |
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 1996 році |
14 років |
27.02.2008 |
27.02.2008 |
Болградський районний суд Одеської області Ізмаїльський районний суд Одеської області Арцизький районний суд Одеської області |
18. |
Єршов Руслан Володимирович |
35 |
Національну юридичну академію України ім. Я. Мудрого у 1997 році
|
13 років |
27.02.2008 |
27.02.2008 |
Суворовський районний суд м. Одеси |
19. |
Мервинська Ірина Анатоліївна |
33 |
Одеську національну юридичну академію у 2001 році |
13 років |
27.02.2008 |
27.02. 2008 |
Суворовський районний суд м. Одеси |
20. |
Чімбер Ірина Станіславівна |
36 |
Одеську національну юридичну академію у 2003 році |
6 років |
27.02.2008 |
27.02.2008 |
Суворовський районний суд м. Одеса |
21. |
Заперченко Віталій Сергійович |
36 |
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 1995 році |
14 років |
27.02.2008 |
27.02. 2008 |
Комінтернівський районний суд Одеської області |
22. |
Фучеджі Вєсна Дмитрівна |
29 |
Одеський інститут внутрішніх справ у 2001 році, Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ у 2006 році |
7 років |
26.03.2008 |
26.03.2008 |
Приморський районний суд м. Одеси |
23. |
Кандибов Юрій Михайлович |
58 |
Харківський юридичний інститут ім. Ф. Е. Дзержинського у 1981 році |
27 років |
26.03.2008 |
26.03.2008 |
Комінтернівський районний суд Одеської області Біляївський районний суд Одеської області Овідіопольський районний суд Одеської області Южний міський суд Одеської області Іллічівський міський суд Одеської області |
24. |
Дмухівська Олександра Віталіївна |
35 |
Одеську державну юридичну академію у 1998 році |
14 років |
23.04.2008
|
23.04.2008 |
Київський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
25. |
Сокалюк Всеволод Петрович |
45 |
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 1992 році |
14 років |
23.04.2008 |
23.04.2008 |
Роздільнянський районний суд Одеської області Київський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси |
26. |
Галата Дмитро Володимирович |
31 |
Одеську національну юридичну академію у 2006 році |
9 років |
23.04.2008 |
23.04.2008 |
Іллічівський міський суд Одеської області Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області |
27. |
Зєчу Костянтин Георгійович |
40 |
Одеський інститут внутрішніх справ у 2001році
|
10 років |
25.06.2008 |
25.06.2008 |
Фрунзівський районний суд Одеської області |
28. |
Басюк Ольга Миколаївна |
33 |
Одеську державну юридичну академію у 1998 році |
10 років |
25.06.2008 |
25.06.2008 |
Котовський міськрайонний суд Одеської області Балтський районний суд Одеської області Ананьївський районний суд Одеської області Красноокнянський районний суд Одеської області Малиновський районний суд м. Одеси |
29. |
Корчагін Олександр Вікторович |
31 |
Одеську національну юридичну академію у 2000 році |
9 років |
25.06.2008 |
25.06.2008 |
Київський районний суд м. Одеси |
30. |
Стрій Леонід Віталійович |
43 |
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 1992 році |
16 років |
25.06.2008 |
25.06.2008 |
Київський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси |
31. |
Заркуа Лалі Джонівна |
36 |
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 1995 році, магістратура Одеського державного університету ім. І.І. Мечникова у 1997 році |
12 років |
25.06.2008 |
25.06.2008 |
Київський районний суд м. Одеси |
32. |
Єршова Лариса Сергіївна |
39 |
Одеський державний університет ім.. І.І. Мечникова у 1996 році, Одеську національну юридичну академію у 2001 році
|
14 років |
25.06.2008 |
25.06.2008 30.06.2010 |
Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси |
33. |
Зозовська Наталія Вікторівна |
33 |
Одеську державну юридичну академію у 2000 році |
15 років |
25.06.2008
|
25.06.2008 |
Київський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси |
34. |
Мостепаненко Юлія Іванівна |
29 |
Одеську національну юридичну академію у 2002 році, Одеську національну юридичну академію у 2003 році, «Державна служба», магістр |
5 років |
30.07.2008 |
30.07.2008 |
Малиновський районний суд м. Одеси Київський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси |
35. |
Шуляченко Микола Борисович |
31 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2003 році |
9 років |
30.07.2008 |
30.07.2008 |
Березівський районний суд Одеської області Суворовський районний суд м. Одеси |
36. |
Яковенко Іван Іванович |
26 |
Одеський інститут підприємництва та прав у 2006 році, Одеську національну юридичну академію у 2008 році, магістр права |
5 років |
30.07.2008 |
30.07.2008 |
Арцизький районний суд Одеської області Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області Тарутинський районний суд Одеської області |
37. |
Коваленко Василь Олександрович |
27 |
Одеську національну юридичну академію у 2004 році |
4 роки |
30.07.2008 |
30.07.2008 |
Суворовський районний суд м. Одеси Київський районний суд м. Одеси Біляївський районний суд Одеської області |
38. |
Косташ Любов Михайлівна |
37 |
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 1996 році, Одеську національну юридичну академію у 2006 році, магістр права |
19 років |
30.07.2008 |
30.07.2008 |
Суворовський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси Київський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси |
39. |
Болдур Олександр Федорович |
26 |
Одеську національну юридичну академію у 2005 році |
4 роки |
30.07.2008 |
30.07.2008 |
Фрунзівський районний суд Одеської області
|
40. |
Лещенко Ольга Дмитрівна |
29 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2005 році |
6 років |
30.07.2008 |
30.07.2008 |
Приморський районний суд м. Одеси Київський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
41. |
Блажко Ігор Віталійович |
28 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2004 році |
4 роки |
30.07.2008 |
30.07.2008 |
Приморський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси Київський районний суд м. Одеси |
42. |
Іванов Олександр Анатолійович |
26 |
Одеську національну юридичну академію у 2005 році |
4 роки |
30.07.2008 |
30.07.2008 |
Котовський міськрайонний суд Одеської області |
43. |
Ворсуляк Діана Миколаївна |
30 |
Одеську національну юридичну академію у 2001 році, Одеську національну юридичну академію у 2002 році, магістр |
6 років |
24.09.2008 |
24.09.2008 |
Южний міський суд Одеської області Іллічівський міський суд Одеської області Комінтернівський районний суд Одеської області Овідіопольський районний суд Одеської області Біляївський районний суд Одеської області Березівський районний суд Одеської області |
44. |
Ацигейда Антон Анатолійович |
26 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2005 році |
5 років |
29.10.2008 |
29.10.2008 |
Приморський районний суд м. Одеси |
45. |
Шкуренков Микола Васильович |
26 |
Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ у 2005 році |
5 років |
29.10.2008 |
29.10.2008
26.05.10 |
Суворовський районний суд м. Одеси Іллічівський міський суд Одеської області Фрунзівський районний суд Одеської області |
46. |
Стиркул Ганна Юріївна |
27 |
Одеський національний університет ім.. І.І. Мечникова у 2003 році |
6 років |
29.10.2008 |
29.10.2008 |
Малиновський районний суд м. Одеси |
47. |
Білорусова Ганна Олексіївна |
30 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2004 році |
4 роки |
29.10.2008 |
29.10.2008 |
Київський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси |
48. |
Холостенко Андрій Володимирович |
31 |
Одеський інститут внутрішніх справ у 1999 році |
10 років |
29.10.2008 |
29.10.2008 |
Приморський районний суд м. Одеси Комінтернівський районний суд Одеської області |
49. |
Домнікова Тетяна Миколаївна |
32 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2004 році |
7 років |
29.10.2008 |
29.10.2008 |
Приморський районний суд м. Одеси |
50. |
Івушкін Юрій Геннадійович |
48 |
Донецький інститут внутрішніх справ при Донецькому державному університеті у 1994 році |
13 років |
29.10.2008 |
01.12.2008 |
Київський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
51. |
Ткачук Андрій Леонідович |
34 |
Одеську державну юридичну академію у 1998 році |
13 років |
29.10.2008 |
01.12.2008 |
Київський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
52. |
Пучкова Ганна Валеріївна |
28 |
Одеську національну юридичну академію у 2003 році |
12 років |
29.10.2008 |
01.12.2008 |
Київський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
53. |
Манова Інна Миколаївна |
26 |
Одеську національну юридичну академію у 2005 році |
4 роки |
26.11.2008 |
26.11.2008 |
Саратський районний суд Одеської області |
54. |
Диннік Вадим Олександрович |
30 |
Одеську національну юридичну академію у 2001 році
|
10 років |
26.11.2008 |
26.11.2008 |
|
55. |
Гакман Микола Степанович |
51 |
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 1991 році |
18 років |
26.11.2008 |
26.11.2008 |
Ананьївський районний суд Одеської області |
56. |
Цапук Юрій Лаврентійович |
37 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2001 році |
9 років |
26.11.2008 |
26.11.2008 |
Ананьївський районний суд Одеської області |
57. |
Харлашина Алла Степанівна |
31 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2003 році |
10 років |
26.11.2008 |
26.11.2008 |
Овідіопольський районний суд Одеської області Біляївський районний суд Одеської області |
58. |
Комаров Костянтин Анатолійович |
26 |
Одеську національну юридичну академію у 2005 році, Одеський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ у 2007 році |
3 роки |
29.04.2009 |
29.04.2009 |
Малиновський районний суд м. Одеси |
59. |
Степанян Юлія Валеріївна |
32 |
Одеську державну юридичну академію у 1999 році |
4 роки |
29.04.2009 |
29.04.2009 |
Приморський районний суд м. Одеси |
60. |
Євдокимова Ірина Володимирівна |
31 |
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 2000 році |
10 років |
24.06.2009 |
24.06.2009 |
Суворовський районний суд м. Одеси |
61. |
Смокіна Галина Іванівна |
32 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2006 році |
8 років |
16.09.2009 |
16.09.2009 |
Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області |
62. |
Гапєєнко Михайло Валерійович |
29 |
Одеську державну морську академію у 2002 році |
5 років |
16.09.2009 |
16.09.2009 |
Київський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
63. |
Гроза Ірина Валентинівна |
31 |
Одеську національну юридичну академію у 2000 році, Одеську національну юридичну академію у 2001 році, «Державна служба», магістр |
8 років |
16.09.2009 |
16.09.2009 |
Київський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси |
64. |
Гринчак Світлана Іванівна |
38 |
Одеську національну юридичну академію у 2007 році, Інститут підготовки професійних суддів при ОНЮА у 2009 році |
13 років |
16.09.2009 |
16.09.2009 |
Київський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси |
65. |
Німас Інна Ярославівна |
35 |
Одеську національну юридичну академію у 2007 році, ІППС при ОНЮА у 2009 році, магістр права |
3 роки |
28.12.2009 |
28.12.2009 |
Приморський районний суд м. Одеси |
66. |
Погорєлов Олександр Вікторович |
29 |
Одеський юридичний інститут Національного університету внутрішніх справ у 2002 році |
7 років |
27.01.2010 |
27.01.2010 |
Комінтернівський районний суд Одеської області |
67. |
Соколовський Вадим Вадимович |
36 |
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 1996 році
|
10 років |
31.03.2010 |
31.03.2010 |
Київський районний суд м. Одеси |
68. |
Булгаров Олександр Олександрович |
35 |
Одеську державну юридичну академію у 1998 році |
10 років |
28.04.2010 |
28.04.2010 |
Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області |
69. |
Терзі Олена Олександрівна |
31 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2006 році |
8 років |
28.04.2010 |
28.04.2010 |
Приморський районний суд м. Одеси |
70. |
Гайда-Герасименко Олена Дмитрівна |
34 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2005 році |
4 роки |
28.04.2010 |
28.04.2010 |
Іллічівський міський суд Одеської області |
71. |
Данилевич Дмитро Миколайович |
26 |
Київський національний університет внутрішніх справ у 2006 році |
3 роки |
30.06.2010 |
30.06.2010 |
Іллічівський міський суд Одеської області Овідіопольський районний суд Одеської області |
72. |
Федорова Ілона Анатоліївна |
41 |
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 1995 році |
15 років |
30.06.2010 |
30.06.2010 |
Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси |
73. |
Вергопуло Андрій Костянтинович |
27 |
Одеську національну юридичну академію у 2004 році |
4 роки |
30.06.2010 |
30.06.2010 |
Котовський міськрайонний суд Одеської області |
74. |
Пазіна Світлана Валеріївна |
33 |
Одеську національну юридичну академію у 2007 році |
4 роки |
30.06.2010 |
30.06.2010 |
Київський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
75. |
Кісловський Андрій В’ячеславович |
32 |
Одеську національну юридичну академію у 2007 році |
7 років |
30.06.2010 |
30.06.2010 |
Київський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси |
76. |
Сліпенко Руслан Юрійович |
39 |
Одеський державний університет ім. І.І. Мечникова у 1995 р., Одеську національну юридичну академію у 2006 році |
13 років |
|
09.07.2010 |
Малиновський районний суд м. Одеси Київський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси |
77. |
Федорченко Андрій Андрійович |
27 |
Одеську національну юридичну академію у 2004 році, ІППС при ОНЮА у 2006 році |
6 років |
28.07.2010 |
28.07.2010 |
Київський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
78. |
Крутова Ольга Миколаївна |
35 |
Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова у 2002 році, ІППС при ОНЮА у 2004 році |
9 років |
28.07.2010 |
28.07.2010 |
Київський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
79. |
Куцаров Віталій Іванович |
34 |
Одеський національний університет ім.. І.І. Мечникова у 2007 році, ІППС при ОНЮА у 2009 році |
4 роки |
28.07.2010 |
28.07.2010 |
Приморський районний суд м. Одеси Малиновський районний суд м. Одеси Київський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
80. |
Яковенко Євген Валерійович |
26 |
Одеський національний університет ім.. І.І. Мечникова у 2007 році |
4 роки |
28.07.2010 |
28.07.2010 |
Малиновський районний суд м. Одеси Приморський районний суд м. Одеси Київський районний суд м. Одеси Суворовський районний суд м. Одеси |
81. |
Погрібна Надія Миколаївна |
25 |
Одеську національну юридичну академію у 2007 році, ІППС при ОНЮА у 2010 році |
3 роки |
28.07.2010 |
28.07.2010 |
Малиновський районний суд м. Одеси Київський районний суд м. Одеси Комінтернівський районний суд Одеської області |
Начальник територіального управління
державної судової адміністрації в Одеській області Л.С. Єршова