Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
1 тур
Відкриття змагань 17-00
30 жовтня четвер
Час |
Команда |
Команда |
Рахунок |
17-00 |
Суворовський районний суд |
Малиновський райсуд |
|
18-00 |
Київський райсуд |
Окружний адміністративний суд |
|
31 жовтня п’ятниця
Час |
Команда |
Команда |
Рахунок |
16-00 |
Приморський райсуд та Ту ДСА |
Господарський суд |
|
17-00 |
Апеляційний суд Од.області |
Апеляційний адміністративний суд |
|
2 тур
06 листопада четвер
Час |
Команда |
Команда |
Рахунок |
17-00 |
Апеляційний суд Од.області |
Окружной адміністративний суд |
|
18-00 |
Малиновський райсуд |
Господарський суд |
|
07 листопада п’ятниця
Час |
Команда |
Команда |
Рахунок |
16-00 |
Суворовський районний суд |
Київський райсуд |
|
17-00 |
Приморський райсуд та Ту ДСА |
Апеляційний адміністративний суд |
|
3 тур
13 листопада
Час |
Команда |
Команда |
Рахунок |
17-00 |
Апеляційний суд Од.області |
Суворовський районний суд |
|
18-00 |
Апеляційний адміністративний суд |
Господарський суд |
|
14 Листопада
Час |
Команда |
Команда |
Рахунок |
16-00 |
Київський райсуд |
Малиновський райсуд |
|
17-00 |
Приморський райсуд та Ту ДСА |
Окружний адміністративний суд |
|
4 тур
20 листопада
Час |
Команда |
Команда |
Рахунок |
17-00 |
Апеляційний адміністративний суд |
Окружний адміністративний суд |
|
18-00 |
Київський райсуд |
Господарський суд |
|
21 листопада
Час |
Команда |
Команда |
Рахунок |
16-00 |
Апеляційний суд Од.області |
Малиновський райсуд |
|
17-00 |
Приморський райсуд та Ту ДСА |
Суворовський районний суд |
|
5 тур
27 листопада
Час |
Команда |
Команда |
Рахунок |
17-00 |
Апеляційний суд Од.області |
Київський райсуд |
|
18-00 |
Окружний адміністративний суд |
Господарський суд |
|
28 листопада
Час |
Команда |
Команда |
Рахунок |
16-00 |
Суворовський районний суд |
Апеляційний адміністративний суд |
|
17-00 |
Приморський райсуд та Ту ДСА |
Малиновський райсуд |
|
6 тур
04 грудня
Час |
Команда |
Команда |
Рахунок |
17-00 |
Приморський райсуд та Ту ДСА |
Київський райсуд |
|
18-00 |
Апеляційний суд Од.області |
Господарський суд |
|
05 грудня
Час |
Команда |
Команда |
Рахунок |
16-00 |
Суворовський районний суд |
Окружний адміністративний суд |
|
17-00 |
Малиновський райсуд |
Апеляційний адміністративний суд |
|
7 тур
08 грудня понеділок
Час |
Команда |
Команда |
Рахунок |
17-00 |
Малиновський райсуд |
Окружний адміністративний суд |
|
18-00 |
Київський райсуд |
Апеляційний адміністративний суд |
|
09 грудня вівторок
Час Команда Команда Рахунок
17-00 Приморський районний суд та ТУ ДСА Апеляцційний суд Одеської обл. 3-3
18-00 Суворовський районний суд Господарський суд 6-2